Wyszukiwarka
Aby móc zapisać się na spotkanie, musisz się zalogować.

Wójt wobec prawa [ZAKOŃCZONE]

Opis spotkania

Jak decyzje wójta, burmistrza mają przełożenie na ich odpowiedzialność wobec prawa. Jak są zagrożenia, i jak się do nich przygotować. Stawiamy na osobiste przykłady. Do dyspozycji uczestników rozmowa z radcą prawnym z wieloletnim doświadczenie w samorządach. Zarówno Fundacja jak i Mazowieckie Stowarzyszenie uważają, że jest to aktualny temat do dobrej i burzliwej dyskusji.

 

Oprócz tematy głównego proponujemy tradycyjnie dyskusję z gminą gospodarzem spotkania.

 

W czwartkowe popołudnie zaplanowaliśmy Symulacyjną Grę Strategiczną – budowanie współpracy wobec zagrożenia. Tworzenie aliansów taktycznych i strategicznych. A w piątkowe przedpołudnie dyskusję o Państwa problemach, tematy do dyskusji można przekazać w formularzu rejestracyjnym.

 

Spotkanie odbędzie się z hotelu TALARIA w Trojanowie (gm. Trojanów, pow. garwoliński). W terminach do wyboru 15-17 marca lub 29-31 marca. 2017. Co prawda do naszej dyspozycji jest cały hotel, ale liczba miejsc jest ograniczona, więc prosimy nie zwlekać z rejestracją. http://crm.fundacjawspomaganiawsi.pl/zapisy/akademia/wp.

 

Koszt uczestnictwa to około 360 zł. Opłata obejmuje koszt noclegów, parkingu i innych usług proponowanych przez hotel. Zapraszamy również na stronę www.talaria.pl.  Pozostałe koszty m.in. koszt trenerów, posiłków i materiałów ponosi Fundacja. Rezerwacji dokonuje Fundacja na podstawie zgłoszenia. Ewentualne uwago dotyczące noclegów należy zgłaszać do recepcji hotelu.

Miejsce

Trojanów (pow. garwoliński)

Opis wykładów

PROGRAM

I DZIEŃ (środa)

17.00–19.00 Powitanie uczestników, prezentacja gminy Trojanów, prezentacja Mazowieckiego Stowarzyszenia Gmin na Rzecz Budowy Społeczeństwa Informacyjnego

19.00–22.00 Kolacja

 

II DZIEŃ (czwartek)

09.00–14.00 Wójt wobec prawa

14.00–15.00 Obiad

16.00–20.00 Gra Strategiczna

20.00 – 23.00 Kolacja

 

III DZIEŃ (piątek)

09.00–11.00 Twój problem, nasze wsparcie. Wspólna dyskusja na temat wybranych problemów zgłaszanych przez uczestników

11.00–12.00 Zakończenie

 

WITRYNA WIEJSKA

 

WSZECHNICA

 

INTERNET NA WSI

www.internetnawsi.pl

Informacje i poradniki przydatne w rozwijaniu Internetu na wsi.

 

ATLAS WSI

Internetowa encyklopedia wsi tworzona przez Internautów.